लुइज भिलेन बन्दा १० खेलाडीमा सिमित आर्सनलमाथि सिटी हावी

person explore access_timeअसार ४, २०७७ chat_bubble_outline0

खेलमा निकै कमजोर प्रदर्शन गरेका डेभिड लुइज रातो कार्ड खाँदै मैदानबाट बाहिरिनु परेपछि म्यान्चेस्टर सिटीले आर्सनमाथि ३–० को सहज सिजन हासिल गरेको छ ।


कोरोनाभाइरसको महामारीका कारण स्थगित बनेको प्रिमियर लिग बुधबारबाट दर्शक बिना नै बन्द स्टेडियमभित्र पुनः सुरुवात भएको छ ।पहिलो हाफमा स्बस्टिच्युटका रुपमा मैदान प्रवेश गरेका लुइजको गल्तीको फाइदा उठाउँदै राहिम स्टर्लिङले इन्जुरी समयमा सिटीलाई अग्रता दिलाएका थिए ।दोस्रो हाफको सुरुवातमा लुइजले रियाद महारेजलाई लडाएपछि सिटीले पेनाल्टी पायो भने लुइजले रातो काड खाँदै मैदान छाड्नुपर्यो । पेनाल्टीलाई केभिन डी ब्रुयनाले सजिलै गोलमा परिणत गरे ।

खेलको अन्यमा फिल फोडेनले सिटीका लागि तेस्रो गोल गर्दै सिटीलाई सहज जित दिलाए । सिटीले सबै प्रतियोगितामा आर्सनलमाथि लगातार सातौँ खेल जित्न सफल भएको छ । यता, आर्सनल भने प्रिमियर लिगमा घरेलु मैदानबाहिर खेलिएका पछिल्ला २६ खेलमा शीर्ष ६ टोलीविरुद्ध जीतविहीन रहेको छ ।

जीतपछि सिटी लिगको दोस्रो स्थानमा कायम रहेको छ । आर्सनल भने नवौँ स्थानमा सिमित बनेको छ ।

बुधबार भएको अन्य खेलमा एस्टन भिल्ला र सेफिल्ड युनाइटेडले गोलरहित बराबरीमा चित्त बुझाए ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।