पायलको सोनमलाई कटाक्षः ‘तिम्रो श्रीमानको तालु खुइलिएको छ र सुगठित शरीर छैन, सायद यो तिम्रो भाग्य हो’

person explore access_timeअसार १२, २०७७ chat_bubble_outline0

यदि तपाईंले भारतीय अभिनेत्री पायल रोहात्गीलाई सोसल मिडियामा फलो गरिरहनुभएको छ भने सुशान्त सिंह राजपूतको मृत्यु पछि उनले थुप्रै बलिउड सेलिब्रिटीलाई निशाना पारिरहेको बारे थाहा तपाईंलाई थाहा होला । सलमान खानदेखि करन जोहर र पूरा फिल्मी उद्योगलाई सुशान्तलाई नचिनेको भन्दै तथानाम भनेकी छिन् । उनको पछिल्लो भिडियोमा सुशान्तको आत्महत्यालाई हत्याको संज्ञा दिएकी छिन् । यसमा उनले सुशान्तका ती डाक्टरमाथि शंका गरेकी छिन् जसलाई सुशान्तले डिप्रेशनका लागि सम्पर्क गरेका थिए । यस्तै थुप्रै भिडियो उनको इन्स्टाग्राम फिडमा पाउन सकिन्छ । यद्यपि, उनको पछिल्लो भिडियोमा पायलले सोनम कपुरलाई मात्र नभइ उनका श्रीमान् आनन्द आहुजालाई समेत ट्रोल गरेकी छिन् ।


करन जोहरको कार्यक्रम कफी विद करनमा पुरानो श्रृङ्खलामा सुशान्तलाई सोनमले ‘हट’ नभएको बताएकी थिइन् । उनले यहि भिडियो उद्धृत गर्दै आफ्नो रिस पोखेकी छिन् । पायलका अनुसार यदि सुशान्त ‘हट’ छैनन् भने उनका श्रीमान् पनि हट छैनन् । पायलले आनन्दको तालु खुइलिएको भन्दै उनको शरीर सुगठित नभएको र हेर्दा समेत आकर्षक नभएको बताएकी छिन् ।पायलले यो भिडियो सोनमले उनलाई ट्वीटरमा ब्लक गरेपछि बनाएकी हुन् । भिडियोको क्याप्सनमा उनले लेखेकी छिन्, ‘सोनम तिम्रा श्रीमान् हट छैनन्, राम रामजी । सोनम कपुर तिम्रा श्रीमान् तालुखुइले छन् र उनको सुगठित शरीर पनि छैन । सायद यो तिम्रो भाग्य हो ।’कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।