ad
x

रौतहटमा जनप्रतिनिधी र कर्मचारीमा कोरोना संक्रमण देखिएपछि केही स्थानीय तह सिल गरिने

person explore access_timeअसार १४, २०७७ chat_bubble_outline0
सांकेतिक तस्विर

रौतहटमा जनप्रतिनिधी र  कर्मचारीसहित १४ जनामा कोरोनाभाइरसको संक्रमण पुष्टि भएपछि स्थानीय माझ सन्त्रास फैलिएको छ । जिल्लामा कोरोनाभाइरस समुदायमा फैलिएर महामारीको रुप लिन नदिन स्थानीय प्रशासनले केही पालिका सिल गर्ने तयारी गरेको छ ।


बौधीमाई नगरपालिकाका–२ जना वडा अध्यक्ष, केही अन्य जनप्रतिनिधी र नगरपालिकाका कर्मचारीसहित  १४ जनामा कोरोनासंक्रमण पुष्टी भएसँगै नगरबासी त्रसित बनेका हुन् ।शनिवारको पीसीआर रिपोर्ट अनुसार २ जना वडा अध्यक्ष, २ जना कार्यपालिका सदस्य, १ जना सशस्त्र प्रहरी, एकजना स्वास्थकर्मी, एकजना वडा अध्यक्षको छोरी र  कर्मचारी गरी १४ जनामा कोरोना संक्रमणको पुष्टि भएको नगर स्वास्थ सहसंयोजक राकेश यादवले जानकारी दिएका छन ।बौधीमाई नगरपालिकाको जनप्रतिनिधी, स्वास्थकर्मीका साथै जनताको काममा खटिरहने  कर्मचारीमा समेत  संक्रमण देखिनुुले उनीहरुको सम्पर्कमा आएका धेरै मानिस संक्रमित हुनसक्ने स्थानीय समाजसेवी तथा नेकपा प्रदेश २ कमिटी सदस्य त्रिभुवन साहले आशंका व्यक्त गरेका छन् ।जनता माझ २४ घन्टा रहने जनप्रतिनिधी र कर्मचारी संक्रमित देखिनुुले नगरपालिकाको सबै वडामा पीसीआर जाँचको लागि अबिलम्ब ब्यवस्था गर्न उनले माग गरेका छन ।संक्रमितहरुलाई उपचारको लागी नगरक्षेत्र भित्रकै एक बिधालयमा निर्मित आइसोलेसनमा पठाइएको रौतहटका सिडिओ बाशुदेव घिमिरेले जानकारी दिएका छन् ।सिडिओ घिमिरेका अनुसार संक्रमितको सम्पर्कमा आएकाहरुको स्वाब संकलन भइरहेको छ र बौधीमाईमा देखिएको अवस्था बारे बिस्तृत बुझ्न जनकपुर प्रादेशिक अस्पतालबाट बिशेषज्ञ डाक्टरहरुको टोली आज आउँदैछ ।बौधीमाईमा यसरी जनप्रतिनिधी, कर्मचारी अथवा सार्वजनिक काममा खटनेहरुमा कोरोना संक्रमण देखिनु ठुलो चिन्ताको विषय भएकाले महामारीको रुपमा बढ्न नदिन आज हुने सुरक्षा समितिको बंठक अनुसार जिल्लाको केही स्थानीय तह सिल गर्ने सिडिओ घिमिरेले जानकारी दिएका छन् ।जिल्ला प्रशासन कार्यालय रौतहटले शनिवार सार्वजनिक गरेको तथ्यांकमा २३ जनामा थप कोरोना भाइरसको संक्रमण पुष्टी भएको छ । यसका साथै रौतहटमा कोरोना संक्रमितको संख्या ११ सय ३८ पुगेको छ । हाल कोरोना जितेर घर फर्किनेको संख्या ७ सय ६५ पुगेको जिल्ला प्रशासन कार्यालयको तथ्यांकमा उल्लेख रहेको छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।