केन्द्रीय संस्करण

बलेसँग ट्वीन्स् गर्ल प्रिज्मा र प्रिन्सी ‘नाचें फिरिरी’

person explore access_timeसाउन १८, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । डा.चन्द्र गिरीको शब्द, दीपक शर्माको संगीत रहेको गीत ‘नाचें फिरिरी’ भिडियोसहित सार्वजनिक भएको छ । शिव परियारको स्वर रहेको गीतको भिडियोमा कमेडी कलाकार सागर लम्साल ‘बले’ ले ट्वीन्स् गर्त प्रिज्मा र प्रिन्सी खतिवडासँग रोमान्स गरेका छन् ।

गम्भीर विष्टको निर्देशन, सुबोल थापाको कोरियोग्राफी र अर्जुन तिवारीको छायाँकन रहेको भिडियो विकाश ज्ञवालीले सम्पादन र जीवन थापाले कलर करेक्शन गरेका छन् । झापाली गीतकार डा. गिरी वरिष्ठ वातावरणविद्ध हुन् । गीतकार गिरीका लगभग १ दर्जन गीत बाहिर आइसकेका छन् । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.