ओपो ए१२ सार्वजनिक, एन्ट्रि लेभलमै मेनस्ट्रिम फोनको क्षमता

person explore access_timeसाउन १८, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । स्मार्टफोन ब्राण्ड ओपोले ए सिरिजअन्तर्गत नयाँ स्मार्टफोन ओपो ए१२ सार्वजनिक गरेको छ । लामो समय तिक्ने ४२३०एमएएच क्षमताको ब्याट्री सुसज्जित यो फोन नेपाली बजारमा ३जीबी र्याम + ३२ जीबी रोम र ४जीबी र्याम + ६४जीबी रोम गरी दुई बिकल्पका साथ सार्वजनिक गरिएको हो ।


ओपो ए१२मा रहेका रियर फिङ्गरप्रिन्ट सेन्सर, ओक्टा(कोर प्रोसेसर र एआई डुअल रियर क्यामेरा लगायत मेनस्ट्रिम सेटिङले स्मूथ परफरमेन्स दिनुका साथैयसलाई एन्ट्रि लेभल प्रयोगकर्ताका लागि उत्कृष्ट बिकल्पका रुपमा स्थापित गर्छ । पर्याप्त स्टोरेज, उत्कृष्ट पर्फर्मेन्स÷उत्कृष्ट अनुभव, रमाइलो अनुभवनेपाली बजारमा ओपो ए१२को, ३जीबी र्याम + ३२ जीबी रोम र ४जीबी ¥याम + ६४जीबी रोम गरी दूई भ्यारियन्ट उपलब्ध गरिएको छ । साथै, प्रयोगकर्ताले आफ्नो आवश्यकताअनुसार यसलाई २५६जीबी सम्म बढाउन सक्ने सुविधा पनि उपलब्ध गरिएको छ । यसले गर्दा प्रयोगकर्ताले फोनमा रहेको सञ्चय क्षमताको चिन्ता बिना आफ्नो दैनिकीमा फोनको सहज प्रयोग गर्न सक्छन् ।यसमा रहेको ४२३०एमएएच क्षमताको ब्याट्रीले १७ घण्टासम्म निरन्तर भिडियो स्ट्रिमिङ धान्न सक्छ । फोनमा उपलब्ध गरिएको ओक्टा(कोर प्रोसेसर, मिडिया टेक हेलियो पी३५ले उर्जा खपतमा न्यूनिकरण ल्याउनुका साथै ल्याग(फ्रि गेमिङ तथा भिडियो हर्ने अनुभव प्रदान गर्छ ।ओपो ए१२मा रहेको कलर ओएस ६.१ले प्रयोगकर्ताको डिजिटल लाइफलाई नयाँ उचाई प्रदान गर्नेछ । यसमा यात्रीहरुलाई विशेष ध्यानमा राखि अनावश्यक कल तथा नोटिफिकेसन ब्लक गरी सडकमा ध्यान केन्द्रित गर्न सघाउँदै सुरक्षा प्रदान गर्ने सोचका साथ राइडिङ मोड पनि उपलब्ध गरिएको छ ।

ओपो ए१२मा स्मार्ट साउण्ड ईफेक्ट वा साउण्ड अप्टिमाइजेसन फिचर, डिराक उपलब्ध छ । यसले स्वचालितरुपमा गेम, अडियो तथा भिडियोका आधारमाउत्कृष्ट साउण्ट ईफेक्ट सेटिङको छनोट गर्ने क्षमता राख्छ । 

हात र आँखा सुहाउँदो आकर्षक डिजाइन
ओपो ए१२मा मनोरञ्जनात्मक अनुभवका लागि १५२०×७२० रिजोल्यूसन सहितको ६.२२ इन्चको वाटरड्रप आई प्रोटेक्सन स्क्रिन जडान गरिएको छ । यसमा रहेको ब्लु लाइट फिल्टरले गेमिङ होस् वा भिडियो हेरीरहेको समय जुनै बेला आँखालाई सुरक्षा प्रदान गर्छ ।

ओपो ए१२मा थ्रीडी डायमण्ड ब्लेज डिजाइन दिइएको छ यसले हेर्ने दृष्टिकोणअनुसार रंग र आकार परिवर्तन भएको अनुभव दिन्छ । फोनको पछिल्तिर फिङ्गरप्रिन्ट अनलकिङ सेन्सर दिइएको छ । साथै यसमा १२८ बायोमेट्रिक पोइन्ट्सका आधारमा प्रयोगकर्ताको पहिचान गर्ने क्षमता सहितको एआई फेसियल अनलक फिचर पनि उपलब्ध छ । १९ः९ एस्पेक्ट रेसियोमा आकर्षक कर्भ र एर्गोनोमिक डिजाइन सहितको यो फोनको वजन जम्मा १६५ग्राम रहेको छ । यसले गर्दा एकै हातबाट पनि फोनको सहज तथा आरामदायी प्रयोग गर्न सकिन्छ ।

जीवनको सुन्दरता कैद गर्न एआई सञ्चारित फोटोग्राफी तथा भिडियो टुल्स
ओपो ए१२मा एआईद्वारा सञ्चारित डुअल रियर क्यामेरा(१३एमपी प्रमुख+२एमपी डेप्थ क्यामेरा जडान गरिएको छ । फोनमा रहेको १३एमपी प्रमुख क्यामेराले ब्रस्ट मोड तथा ६×डिजिटल जुम सपोर्ट गर्नुका साथै उच्च रिजोलुसन तथा गुणस्तर सहित प्राकृतिक दृष्य खिच्न सघाउँछ । त्यसैगरी, २एमपी डेप्थ क्यामेराले उत्कृष्ट पोट्रेट शट्स खिच्न डेप्थ डाटा प्रदान गर्दै पोट्रेट मोडमा सुदृढ बोके इफेक्ट दिन्छ । ओपो ए१२मा पोट्रेट शुटिङ र खाना तथा बनस्पति शुटिङका लागि दुई विशेष मोडको ब्यवस्था पनि गरिएका छन् । 

छोटा भिडियो मनपराउनेहरुका लागि ओपो ए१२मा सोलुप स्मार्ट भिडियो एडिटर पनि उपलब्ध गरिएको छ । यसले प्रयोगकर्तालाई ब्यवसायिक गुणस्तरका भिडियोहरु सिनेम्याटिक ईफेक्टका साथमा सहजै निर्माण गर्न सघाउँछ ।

भरपर्दो गुणस्तर र सेवा 
उच्च मानकका आधारमा निर्मित तथा विकसित ओपोका उत्पादनहरु उच्च गुणस्तरिय हुने गर्छन् । यी उत्पादनहरुमा कम्पनीले १ लाख(भोल्युम बटन टेस्ट, २ लाख(पावर बटन टेस्ट, २८ हजार( १० सीएम ड्रप टेस्ट परिक्षण गरिएका हुन्छन् ।

बजार उपलब्धता
ओपो ए१२को ३जीबी र्याम + ३२ जीबी रोम भ्यारियण्टको मूल्य रु. १८,५९० निर्धारण गरिएको छ र ४जीबी र्याम + ६४जीबी रोम भ्यारियण्टको मूल्य रु. २०,७९० निर्धारण गरिएको छ । 
 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।