केन्द्रीय संस्करण

एक घण्टा बालकोटमा बिताएर बालुवाटार फर्किए ओली

person explore access_timeसाउन १९, २०७७ chat_bubble_outline1

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (नेकपा) का अध्यक्ष केपी शर्मा ओली आफ्नो निजी निवास बालकोटबाट पुनः बालुवाटार फर्किएका छन् । आइतबार मध्यान्ह सरकारी निवास बालुवाटारबाट बालकोट गएका ओली त्यहाँ एक घण्टा बिताएर फर्किएका हुन् ।

उनले बालकोटमा सो घरमा हाल बस्दै आएका पूर्वमन्त्री गोकुल प्रसाद बाँस्कोटा र सांसद महेश बस्नेतसँग छलफल गरेको स्रोतले बताएको छ । बाँस्कोटा र बस्नेत ओलीको विश्वासपात्र मानिन्छन् । 

आजै बिहान बालुवाटारमा ओली र अर्का अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’बीच वार्ता भएको थियो । यद्यपी दुबै नेता आआफ्नो अडानमा अडिग भएपछि वार्ता निष्कर्षविहीन भएको थियो । 


रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

  1. Aug. 3, 2020, 2:20 p.m. Desbhakta Nepal
    भोक रोग शोक चिन्ता गरिबी, अभाव र अनेकन कारणले नेपालमा दैनिक १७ जना मानिसले आत्महत्या गरिरहेका छन्। कसैलाई मतलब छैन। विश्वमा करिब ७ लाख मानिसको कोरोनाले मृत्यु भइसकेको छ। त्यसबाट कोहि पाठ सिक्दैन। दैनिक हजारौं मरिरहेका छन्। त्यसले कसैको चेतना पलाएन। देश बिदेशमा तीनसय भन्दा बढी नेपाली ज्यान गइ सकेको छ। कसैको आँशु झर्दैन। कोरोनाले सिंगो देश लपेटन लागि सक्यो, बैठकको एजेन्डा नै बन्दैन। एजेण्डा केवल कुर्सिको छ। कोरोनाले को बाँच्छ को मर्छ थाहा छैन, मानिसको जिन्दगी कै टुंगो छैन। बिदेशी टिभी च्यानलका लागि नेपालको पिएमले राजिनामा दिदिनु पर्ने रे। मोदी मिडियाको लागि 'नेपालके पीएमके राजिनामा, खुशीको समाचार बनाईदिन केपी शर्मा ओलीजीले राजिनामा गर्दिनु पर्ने रे। कोरोनाको तिब्र चुनौति बीच बाढी, पहिरोले जीवन बर्बाद पारिसक्यो। संसारमा यस्तो दुखको बेलामा, असाधारण परिस्थितिमा कार्यकारी प्रमुखलाई सत्ताबाट जबर्जस्ति हटाईन्न। हटाउनु लज्जास्पद काम हो। कहिं नभएको जात्रा हाम्रो देशमा मात्र मन्चन भई रहेको छ। यस्तो बेलामा प्रधानमन्त्रीले राजिनामा दिनु ३ करोड ६ लाख जनता माथिको धोखा हुन्छ। राजिनामा माग्नु पनि हुन्न र दिनु पनि हुन्न। कुर्सि अन्तिम सत्य होईन, जीवन हो भन्ने सबैले बुझ्नु पर्दछ। जीवन र मृत्युको हिसाव किताव भइरहेको विश्व परिस्थितिलाई ध्यानमा राखेर समाज सापेक्षताको आधारमा सिंगो देशमा नयाँ आशा र उत्साहको सन्देश आउन अब ढिला हुनुहुन्न।जय मातृभूमी।
  2.  0 Reply

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.