केन्द्रीय संस्करण

१७ दिनदेखि अनसनरत ईः अस्पताल भर्ना

person explore access_timeसाउन १९, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । विभिन्न माग राख्दै अनसनरत इनफ इज इनफ अभियानका ईः अस्पताल भर्ना भएका छन् । पीसीआर परीक्षणको दायरा बढाइनुपर्ने, आरडीटी परीक्षण बन्द गर्नुपर्ने, भ्रष्टाचारीलाई कारबाही गरिनुपर्ने लगायतका माग राख्दै बसन्तपुरमा १७ दिनयता अनसनरत उनको स्वास्थ्यमा समस्या देखिएपछि अस्पताल भर्ना गरिएको हो । 

उनको मुटुको चाल र रगतमा चिनीको मात्रा कम देखिएको बताइएको थियो । यसअघि पनि उनीलगायत पाटनमा अनसन बसेको भएपनि स्वास्थ्य मन्त्रालयले माग पूरा गर्ने प्रतिबद्धता जनाएपछि अनसन तोडिएको थियो । तर माग पूरा नभएपछि उनी फेरि अनसनमा बसेका हुन् । अभियानको अनसनमा विभिन्न राजनीतिक दलका नेताहरुले एक्वेबद्धता जनाएका छन् । 
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.