केन्द्रीय संस्करण

वुल्भ्स र सेभिया युरोपा लिगको क्वार्टरफाइनलमा

person explore access_timeसाउन २३, २०७७ chat_bubble_outline0

इङ्ग्लिस क्लब वुल्भ्स ४८ वर्षमा पहिलोपटक युरोपियन प्रतियोगिताका क्वार्टरफाइनलमा प्रवेश गरेको छ । ओलम्पियाकोसलाई १–० ले हराउँदै समग्रमा २–१ को जीतसहित वुल्भ्सले युरोपा लिगको अन्तिम ८ मा स्थानमा बनाउन सफल भएको हो ।

खेलमा राउल जिमेनेजले खेलमो आठौँ मिनेटमा पेनाल्टीबाट गरेको गोल नै निर्णायक बन्यो । यो सिजन सबै प्रतियोगितामा उनको यो २७ औँ गोल हो । वुल्भ्स पछिल्लो पटक सन् १९७२ मा युइएफएको कपमा फाइनलमा पुगेको थियो । उक्त खेलमा वुल्भस टोटनह्यामसँग पराजित भएको थियो ।

उता, पाँच पटकको विजेता सेभियाले पनि इटालियन क्लब रोमालाई २–० ले पराजित गर्दै प्रतियोगिताको क्वार्टरफाइनलमा स्थान बनाउन सफल भएको छ । खेलमा रियल म्याड्रिडबाट लोनमा रहेका सर्जियो रेगुलियन र योसेफ एन नेसरीले गोल गरे । जीतपछि अब अन्तिम आठमा सेभियाले वुल्भ्सको सामना गर्नेछ ।

बिहीबार भएको अन्य खेलमा बायर लेभरक्युजनले रेन्जरलाई समग्रमा ४–१ गोलले पराजित गर्दै क्वार्टरफाइनलमा प्रवेश गरेको छ । दोस्रो लेगमा लेभरक्युजन १–० ले विजयी बनेको हो ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.