केन्द्रीय संस्करण

बेल सिटीविरुद्ध खेल्न नै चाहेनन् : जिदान

person explore access_timeसाउन २३, २०७७ chat_bubble_outline0

रियल म्याड्रिडका म्यानेजर जिनेदिन जिदानले गेराथ बेलले च्याम्पियन्स लिगको अन्तिम १६ मा म्यान्चेस्टर सिटीविरुद्धको खेलमा ‘खेल्न नचाहेको’ जानकारी दिएका छन् । शुक्रबार हुने खेलमा बेल रियलको २४ जनाको टोलीमा अटाउन असफल भएका हुन् ।

‘मेरो र बेलबीच व्यक्तिगत कुराकानी भएको थियो । उनले खेल्न अनिच्छा देखाए,’ जिदानले भने, ‘बाँकी कुरा उनी र मेरो बीचमा छ तर उनले खेल्न चाहेनन् ।’ खेलमा खेल्ने सुनिश्चितता नभएको कारण बेल म्यान्चेस्टर आउन अस्वीकार गरेको बीबीसीले जनाएको छ ।

३१ वर्षीय बेलले यो सिजन रियलका लागि कूल १४ खेलमात्र खेलेका छन् । जुनमा फुटबल पुनः सुरुवात भए यता उनले मात्र २ खेल खेलेका छन् ।

गत फेब्रुअरीमा भएको पहिलो लेगमा सिटी २–१ गोलअन्तरले विजयी भएको थियो । आजको विजेता टोलीले लियोन र युभेन्टसको विजेतासँग क्वार्टरफाइनलमा भिड्नेछ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.