केन्द्रीय संस्करण

रामवृक्ष यादव स्मृति दिवस मनाउने नेकपाको तयारी

person explore access_timeसाउन २७, २०७७ chat_bubble_outline0

जनकपुर । हरेक वर्षझैं शहिद रामवृक्ष यादवको स्मृति स्वरुप मनाइदैँ आएको रामवृक्ष यादव दिवस यस वर्ष नेकपाले फरक शैलीमा मनाउने भएको छ ।  कोरोना महामारी र प्रदेश नम्बर २ का प्रायः सबै जिल्लामा निषेधाज्ञाको स्थिति रहेकाले विगत झैँ भव्यतापूर्वक कार्यक्रम नमिल्ने भन्दै नेकपा प्रदेश कमिटीले यसवर्ष हरेक पालिकामा विविध कार्यक्रम गरी स्मृति दिवस मनाउने भएको हो ।

मंगलबार नेकपा प्रदेश अध्यक्ष प्रभु साह र सचिव सुमन प्याकुरेलद्वारा संयूक्त हस्ताक्षरित विज्ञप्ति अनुसार शहिद रामवृक्ष स्मृति दिवस भदौँ २ गते हरेक पालिकामा वृक्षारोपण गर्ने, सम्पूर्ण पार्टी कार्यालयहरुमा रामवृक्ष यादवको फोटो राखि माल्यार्पण गर्ने र सामाजिक सञ्जालमार्फत व्यक्तित्व र योगदानबारे भिडियो कन्फेरेन्स गरेर मनाउने जनाएको छ ।

भाद्र २ गते हुने कार्यक्रमका लागि स्थानीय प्रशासनको समन्वयमा प्रभावकारी ढंगले गर्न गराउन सबैमा जानकारी समेत सो विज्ञप्तिमार्फत गरेको छ । रामवृक्ष यादव तत्कालिन नेकपा माओवादीका प्रभावशाली नेता हुन् । उनलाई जनयूद्ध आरम्भताका नै तत्कालिन शाही सेना र प्रहरीले योजनाबद्ध ढंगले हत्या गरेको आरोप छ । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.