केन्द्रीय संस्करण

भारतीय अभिनेता सञ्जय दत्तलाई क्यान्सर

person explore access_timeसाउन २८, २०७७ chat_bubble_outline1

एजेन्सी । भारतीय अभिनेता सञ्जय दत्तलाई फोक्सोको क्यान्सर (चरण ३) भएको छ । ६१ वर्षीय अभिनेता दत्तलाई फोक्सोको क्यान्सर भएको पुष्टि भएसँगै उनी उपचारका लागि अमेरिका प्रस्थान गरेका छन् ।

सञ्जयलाई फोक्सोको क्यान्सर भएको उनका एक घनिष्ट मित्रलाई उदृत गर्दै दैनिक भास्करले समाचार लेखेको छ । शरीरमा अक्सिजनको गडबडी देखिएलगत्तै अगष्ट ८ मा सञ्जयलाई मुम्बइस्थित लिलावती अस्पतालमा भर्ना गरिएको थियो ।

उनलाई त्यसबेला सास फेर्न निकै सकस भएको थियो । उनको त्यसबेला कोरोना परीक्षण समेत गरिएको थियो । २ दिन लिलावती अस्पतालमा उपचार गरेर सोमबार उनी डिस्चार्ज भएका थिए । अभिनेता दत्तको परिवार भने ५ महिनादेखि लकाउनका कारण दुबईमा रहेका छन् । सञ्जयको परिवार पनि क्यान्सर पीडित परिवारका रुपमा चिनिन्छ ।

उनकी आमा नरगिसलाई पनि प्याङ्क्रियाजको क्यान्सर भएको थियो । उनकी आमाको क्यान्सरकै कारण सन् १९८१ म निधन भएको थियो । सञ्जयलाई क्यान्सर भएलगत्तै सामाजिक सञ्जाल र विभिन्न मिडियाहरुबाट दर्शक र सर्वसाधारणले स्वास्थ्य लाभको कामना गरिरहेका छन् । श्रोतः दैनिक भाष्कर 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

  1. Aug. 12, 2020, 2:01 p.m. Parash chaudhary syss ka member
    #अन्तर्राष्ट्रिय_युवा_दिवस _2020 को अबसरमा आज मिति २०७७ श्रावण २८गते बुधबार का दिन " विश्व अभियानका लागि युवा सहभागिता : रोजगारी पर्वर्द्धन र वातावरण संरक्षणमा युवा संलग्नता " भन्ने मुल नाराका साथ #Sunrise Youth Siraha Sanjal (SYSS) र #Emergency Help center ( ERC) को सहयोगमा गोलबजार नगरपालिका को क्वारेन्टीनमा रहेका महिलाहरुलाई कपडाको पुनःप्रयोगयोग्य सेनेटरी प्याड( reusable sanitary pad ) नगरपालिकाका नगर प्रमुख मार्फत स्वास्थ शाखाको अधिकृत लाई हस्तान्तरण गरियो । " Youth Engagement for global action" #YouthEngagement #GlobalAction #YouthEngagementforGlobalAction #IYD2020 #InternationalYouthDay2020
  2.  0 Reply

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.