केन्द्रीय संस्करण
फोटोफिचर

जो कोरोनाभाइरससँग हारे... (तस्विरमा हेर्नुहोस्)

person explore access_timeसाउन ३०, २०७७ chat_bubble_outline0

कोरोनाभाइरसको संक्रमण समुदायस्तरमा फैलिएसँगै नेपालमा यसको संक्रमणबाट हुने मृत्युको संख्या बढ्दो छ । आधिकारिक तथ्यांकअनुसार बिहीबारसम्म नेपालमा ९५ जनाले ज्यान गुमाइसकेका छन् । नेपालमा करिब २५ हजार संक्रमित फेला परिसकेका छन् भने यसमध्ये करिब १७ हजार निको भएर घर फर्किसकेका छन् ।

कोरोनाभाइरसबाट ज्यान गुमाएकाहरुको शव व्यवस्थापन पनि निकै जटिल प्रक्रिया रहेको छ । यस भाइरसबाट संक्रमित भएर ज्यान गुमाएकाहरुको शव व्यवस्थापन गर्दा पनि विशेष सावधानी अपाउने गरिन्छ । हाल नेपालमा नेपाली सेनालगायतले शव व्यवस्थापन गर्दै आइरहेको छ ।

तस्विरमा हेरोँ कोरोनाभाइरसबाट ज्यान गुमाएकाको शव व्यवस्थापनः

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.