केन्द्रीय संस्करण

चोरी तथा हातहतियार मुद्दामा फरार पक्राउ

person explore access_timeभदौ ९, २०७७ chat_bubble_outline0

कैलाली । जिल्ला प्रहरी कार्यालय कैलालीले चोरी तथा हातहतियार खरखजाना मद्दाका फरार प्रतिवादीलाई पक्राउ गर्न सफल भएको छ । २०७६ असार २३ गते कैलालीको धनगढी उपमहानगरपालिका–५ तारानगरमा रातिको समयमा विभिन्न स्थानमा चोरीमा संलग्न धनगढी उपमहानगरपालिका–३ बस्ने वर्ष ३८ का विशाल चौधरीलाई आइतबार पक्राउ गरिएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय कैलालीका सहायक प्रवक्ता एवम् प्रहरी निरीक्षक दानबहादुर रोकायाले रातोपाटीलाई जानकारी दिए ।

चौधरी राष्ट्र बैङ्क चोक नजिक डेरा गरी बस्ने गरेका थिए । गत साउन ३१ गते उनको कोठाबाट प्रहरीले चोरीमा प्रयोग हुने सामान र ३ राउण्ड गोलीसहित पेस्तोलसमेत फेला पारेको थियो । चौधरी भने सो स्थानबाट फरार रहेका थिए । खोज तलास गर्दै जाँदा भदौ ७ गते चटकपुरबाट पक्राउ गरिएको प्रहरीको भनाइ छ ।

पुर्पक्षका लागी कारागार राख्ने आदेश भई चौधरीलाई कारागार पठाईएको र चोरी तथा हातहतियार खरखजाना शीर्षकमा मुद्दा दर्ता भइसकेको प्रहरीले जनाएको छ ।

यता, भन्सार छली गरी ल्याएका मोबाइलका ब्याट्रीसहित १ जनालाई प्रहरी ले पक्राउ गरेको छ । जिल्ला प्रहरी कार्यालय कैलालीबाट आइतबार बेलुका खटिएको प्रहरी टोलीले धनगढी उपमहानगरपालिका–१ पशुपति टोलमा  बस्ने वर्ष ३३ का साने आलमलाई पक्राउ गरेको हो ।

आलमले सञ्चालन गरेको सोनी मोबाईल ग्यालरीबाट अवैध रुपमा भारतबाट ल्याएका २७८ थान मोबाइलका ब्याट्री फेला परेको प्रहरीको भनाइ छ । आलमलाई आवश्यक कारवाहीका लागि भन्सार कार्यालय पठाएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय कैलालीका प्रहरी निरीक्षक दानबहादुर रोकायाले जानकारी दिए ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.