केन्द्रीय संस्करण

राजधानीको खुलामञ्चमा यसरी खुवाइन्छ खाना (तस्बिरहरु)

person explore access_timeभदौ १४, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । कोरोनाभाइरसको संक्रमणका कारण उपत्यकामा निषेधाज्ञा जारी भएपछि थप समस्यामा परेकाहरुलाई राजधानीको खुलामञ्चमा खाना खुवाउन थालिएको छ । 

खुलामञ्चस्थित बस टर्मिनल क्षेत्रमा आइतबार अपरान्ह रातोपाटी पुग्दा खाना खान भेला भएकाहरु करिब ३–४ सयको हाराहारीमा देखिन्थे भने खाना खान आउनेहरुलाई खाना वितरण गर्न स्वयम् सेवकहरु व्यस्त देखिन्थे । जहाँ दैनिक अपरान्ह ४ बजेदेखि समस्यामा परेकाहरुलाई खाना खुवाउने गरिएको छ । 

खानेकुराको अभावमा छाक टार्न समस्यामा परेकालाई हन्ड्रेड ग्रुपलगायतले यसरी खाना खुवाइरहेको हो। हुन त संस्थाले गत चैत १८ गतेदेखि सडकमा निरन्तर खाना खुवाउँदै आएको छ । सुरुमा पशुपति, गुह्येश्वरी, स्वयम्भूलगायतका क्षेत्रमा खाना खुवाइएकोमा पछिल्लो समय खुवामञ्च क्षेत्रमा खाना खुवाउन थालिएको हो । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.