‘वाई श्रेणी’ को सुरक्षा पाएकी कंगनाले भनिन्, ‘न डराउनेछु, न झुक्नेछु, गलतविरुद्ध आवाज उठाउनेछु’

person explore access_timeभदौ २४, २०७७ chat_bubble_outline0

कंगना रनौत मंडी (हिमाचल प्रदेश) बाट चंडीगढका लागि प्रस्थान गरिसकेकी छिन् । चंडीगढबाट उनी फ्लाइटमार्फत् मुम्बई पुग्नेछिन् । नायिकाले मुम्बईको तुलना पाकिस्तानको कब्जा रहेको कश्मीरसँग गरेकी थिइन्, जसका कारण विवाद निम्तिएको थियो । कंगना मुम्बईउ पुग्नेबित्तिकै शिवसेनासमेत अन्य थुप्रै पार्टीले विरोध गर्ने निश्चित भएको छ । केन्द्र सरकारले उनलाई वाई श्रेणीको सुरक्षा दिएको छ । यतिबेला उनीसँग ११ सुरक्षाकर्मी सधैं उनको साथमा रहनेछन् ।

मंगलबार नायिकाको कोभिड–१९ स्याम्पलको कुनै नतिजा निकालिएको थिएन जसका कारण मंडीमा स्वास्थ्य विभागमा पुनः स्याम्पल लिनुपर्यो । रिपोर्ट पाएपछि बुधबार कंगना मुम्बई जान पाइन् ।


कंगनाको ट्वीटः

कंगनाले बुधबार बिहानै ट्वीटमा लेखेकी छिन्, ‘रानी लक्ष्मीबाईको साहस, शौर्य र बलिदानलाई मैले फिल्ममार्फत् बाँचेकी छु । दुःखको कुरा यो हो कि मलाई मेरै महाराष्ट्रमा आउन रोकिँदैछ । म रानी लक्ष्मीबाईको पद चिन्हमा हिँड्नका लागि न त डराउनेछु, न नै झुक्नेछु । गलतविरुद्ध म मुखर भएर आवाज उठाइ रहनेछु ।’

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।