केन्द्रीय संस्करण

नारायणहिटी संग्राहलयमा नेपाली सेनाको जहाज, हेर्नुहोस् १० तस्बिरमा

person explore access_timeभदौ २८, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौँ । शनिबार साँझ त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलबाट गुडाउँदै लगिएको नेपाली सेनाको जहाज  दरबारमार्गस्थित नारायणहिटी संग्राहलयमा राखिएको छ ।  भीभीआईपी सेक्युरिटीमा पहिला राजसंस्थाले प्रयोग गर्ने नेपाली सेनाको जहाज नारायणहिटी संग्राहलयमा राखिएको हो ।  

एभ्रो एयर क्राफ्टको जहाज सडकमा गुडाएरै नारायणहिटी संग्राहलयमा पुर्याइएको थियो ।  ‘आउट अफ फेज’ भएको जहाजलाई नारायणहिटी संग्राहलय पुर्याएर ‘एसेम्बल’ गरिएको छ । संग्राहलयमा राखिएको उक्त जहाज घुम्न जाने सर्वसाधारणले हेर्न पाउनेछन् । यो कुनै समय नेपाली सेनासँग भएको सबैभन्दा बढी क्षमता भएको जहाज हो ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.