केन्द्रीय संस्करण

सैलुन खोल्न माग गर्दै सडकमा नाई श्रमिकद्वारा प्रदर्शन, फोटोमा हेर्नुहोस्

person explore access_timeभदौ ३०, २०७७ chat_bubble_outline0

देशभरका सैलुन र पार्लर खोल्ने वातावरण तयार गर्न माग गर्दै राष्ट्रिय नाई ट्रेड युनियनले मंगलबार राजधानीमा प्रदर्शन गरेको छ । सरकारले जारी गरेको लकडाउन र निषेधाज्ञाका कारण लामो समयदेखि सैलुन र पार्लरहरु बन्द रहेका छन् ।

युनियनले प्रदर्शन गर्दै श्रमिकहरुको कम्तिमा पचास लाखको जीवन बीमा गर्न, निःशुल्क पीपीई सेट उपलब्ध गराउन, नाई श्रमिकहरुलाई राहतको व्यवस्था गर्न, लकडाउन अवधिभर नाई श्रमिकहरुको बैंक ब्याज मिनहा गर्नलगायत माग गरेका छन् । 

हेर्नुहोस् तस्बिरः

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.