केन्द्रीय संस्करण

रौतहट प्रहरीद्वारा भन्सार छलीका सामान बरामद

person explore access_timeअसोज १, २०७७ chat_bubble_outline0

रौतहट । रौतहटमा भारतसँगको सीमा नाकाहरुबाट प्रहरीले अवैध सामान बरामद गरेको छ । जिल्ला प्रहरी कार्यालय तथा मातहत प्रहरी ईकाईहरुबाट विभिन्न स्थानमा खटिएको प्रहरी गस्ती टोलीले दुई लाख उन्नपच्चास हजार छ सय पच्चास बराबरको साइकलको ट्युव, धान काट्ने हँसिया, ढोकाको ह्याण्डल, बच्चाहरुको विभिन्न किसिमको कपडा, मदिरा,  केराउल लगायतका  सर-सामानहरु प्रहरीले बरामद गरेको हो ।

बरामद सामान आवश्यक कार्यवाहीको लागि  बुधबार  गौर भन्सार कार्यालयमा बुझाइएको जिल्ला प्रहरी प्रवक्ता डिएसपी भरत श्रेष्ठले बताए ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.