केन्द्रीय संस्करण

सफ्ट पोर्न स्टार कमेन्टमा उर्मिला मातोंडकरले कंगना रनौतलाई घेरिन्

person explore access_timeअसोज २, २०७७ chat_bubble_outline0

बलिउड नायिका कंगना रनौतले फिल्म इन्डष्ट्रिमा लगभग सबै कलाकारलाई टार्गेट गरिरहेकी छिन् । हालै उनले उर्मिला मातोंडकरलाई ‘सफ्ट पोर्न स्टार’ भनेकी छिन् ।

एक समाचार च्यानलसँग अन्तरवार्ता दिने क्रममा कंगनाले उर्मिला मातोंडकरलाई उनी आफ्नो अभिनयका कारण परिचित नभएको बताइन् । उनले उर्मिलालाई सफ्ट पोर्न स्टार भनिन् ।

वास्तवमा उर्मिला मातोंडकरले कंगना रनौतमाथि निशाना साँध्दै कंगनाले बिना कारण पीडित र महिला कार्ड खेलिरहेको बताइन् । उर्मिलाले भनिन्, ‘यदि उनले ड्रग्सको विषयमा लड्नु छ भने उनले आफ्नो राज्य हिमाचल प्रदेशबाट सुरु गर्नुपर्छ ।’

उर्मिला मातोंडकरमाथि कंगनाको यस्तो बयानपछि थुप्रै बलिउड कलाकारले कंगनालाई घेरिसकेका छन् । लगभग सबैजसो कलाकार उर्मिलाको समर्थनमा उत्रिएका छन् । उर्मिलाले कंगनाको सफ्ट पोर्न स्टारको जवाफ एक अन्तरवार्तामा दिएकी छिन् ।

उनले भनिन्, ‘कंगनाले ती मानिसहरुको नाम लिउन् जसले इन्डष्ट्रिमा ड्रग्स लिन्छन् । यदि कंगनाले यस्तो गर्छिन् भने उनको यो जानकारीका लागि थम्स अप दिने पहिलो महिला हुनेछु ।’

इन्डिया टुडेसँगको कुराकानीमा उर्मिलाले भनिन्, ‘के तिमीले लगातार म पीडित हुँ, पीडित हुँ भनेर भिक्टिम कार्ड खेलिरहनु पर्छ ? तिमीले यो निश्चित गर्नुपर्छ । यदि कंगनालाई यी सबै कुरा थाहा थियो कि उनी किन चुप बसिन् ? अगाडि आएर किन बोलिनन् ?’

उर्मिला थप्छिन्, ‘तिमीसँग आज जे छ नि, नाम– दाम, यी सबका लागि तिमीले मुम्बई र फिल्म इन्डष्ट्रिलाई धन्यवाद भन्नुपर्छ । तिमीले पहिले नै यस्ता विषय किन उठान गरिनौ ? पछिल्लो केही महिनादेखि मात्रै तिमीले यी सबै किन बोलिरहेकी छौ ? समय निकै उदेक लाग्दो लागिरहेको छ । परिस्थिती पनि अचम्मको लागिरहेको छ ।’

उनले थपेकी छिन्, ‘यदि कोही चिच्याइरहेको छ भने ती व्यक्तिले वास्तविकता नै बोलिरहेको छ भन्ने हुँदैन ।’

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.