केन्द्रीय संस्करण

रौतहट कारागार बाट ५ जना कैदीबन्दी रीहा

person explore access_timeअसोज ३, २०७७ chat_bubble_outline0

रौतहट । रौतहट कारागार गौर बाट ५ जना कैदीबन्दी रिहा भएका छन । संविधान दिवसको अवसरमा देशभरीको ५९४ जना कैदीलाई रिहागर्ने मन्त्रिपरिषदले गरेको निर्णय अनुसार शनिवार रौतहट कारागार गौरबाट ५ जना कैदीबन्दी रिहा भएको हो ।

रिहा हुनेमा २ जना ज्यानमार्ने उधोग,२ जना सवारी ज्यान र १ जना कृते मुद्धामा सजाय काटीरहेका कैदीरहेको गौर कारागारका निमित जेलर सम्भुप्रसाद यादवले जानकारी दिए । जिल्ला अदालत गौरले कसुर ठहरगरी पाँचैजनालाई छुटा छुटै ईजलासले तोकेको सजायको आधा ५० प्रतिसत भुक्तानी गरीसकेको जेलर यादवले जानकारी दिएका छन् । 

पाँचै जना पुरुष कैदीबन्दीलाई एक कार्यक्रमको आयोजना गरेर रिहा गरिएको जिल्ला कारागार गौरले जनाएको छ ।
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.