केन्द्रीय संस्करण

जिउँदो ‘सुनगोहोरो’ बेच्न १५ लाखमा डिल, २ जना पक्राउ

person explore access_timeअसोज ६, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । दुर्लभ वन्यजन्तु ‘सुनगोहोरो’ बेच्न खोज्ने दुईजनालाई प्रहरीले काठमाडौंको मुलपानीबाट पक्रेको छ ।  महानगरीय प्रहरी वृत बौद्धले कागेश्वरी मनोहरा–६ मुलापनीबाट रामेछाप गोकुलगंगा घर भएका बिशाल तामाङ र सुभाष तामाङलाई पक्रेको हो । 

प्रहरी निरिक्षक कृष्ण श्रेष्ठको कमाण्डमा खटिएको टोलीले उनीहरुको साथबाट एउटा जिउँदो सुन गोहोरो बरामद गरेको छ ।  सुनगोहोरो १५ लाखमा ‘विक्री डिल’ गरेको अवस्थामा उनीहरुलाई पक्राउ गरिएको महानगरीय प्रहरी परिसर काठमाडौंका एसएसपी श्यामलाल ज्ञवालीले रातोपाटीलाई बताए । 

मुलपानी डेरा गरी बस्ने रामेछाप गोकुलगंगा–६ का मोहन तामाङको कोठाबाट दुई कारोबारी पक्राउ परेका हुन् । दुर्लभ बन्यजन्तु सुनगोहोरो कारोबारमा संलग्न मोहन भने भागेका छन् । उनको खोजी भईरहेको महानगरीय प्रहरी परिसर काठमाडौंले जनाएको छ ।  प्रहरीले बरामद गरेको सुनगोहोरो १ दशमल ५ इन्च लामो छ । सो बन्यजन्तुको प्रमाणिकरण र कानुनी कारवाहीका लागी प्रहरीले कारोबारीहरुलाई जिल्ला वन कार्यालय काठमाडौंमा बुझाएको छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.