ad
x

रकुल प्रित, सुशान्तकी म्यानेजरलाई ड्रग्स मामिलामा आज सोधपुछ गरिँदै, दीपिकाको पालो शुक्रबार

person explore access_timeअसोज ८, २०७७ chat_bubble_outline0

सुशान्त सिंह राजपूतको मृत्युपछि ताथाकथित बलिउड ड्रग्स कनेक्सनको अनुसन्धान गरिरहेको नरकोटिक्स कन्ट्रोल ब्यूरोले थुप्रै बलिउड सेलिब्रिटीलाई सोधपुछका लागि समन पठाएको छ ।


रकुल प्रित सिंह, सुशान्तकी म्यानेजरको रुपमा काम गरेकी श्रुती मोदी र डिजाइनर सिमाने खम्बाटालाई आज (बिहिबार) सोधपुछका लागि बोलाइएको छ । पिटिआईका अनुसार एनबीसीका वरिष्ठ अधिकारीले दीपिका पादुकोणलाई सोधपुछका लागि शुक्रबार पेश हुन आदेश दिएको जानकारी दिएका छन् ।यस्तै सारा अली खान र श्रद्धा कपुरलाई २६ सेप्टेम्बर अर्थात् शनिबार बोलाइएको छ ।यसअघि दीपिका पादुकोणकी म्यानेजर करिश्मा प्रकाशलाई पनि अनुसन्धानका लागि बोलाइएको थियो तर उनको स्वास्थ्य खराब भएका कारण उनले थप समयको माग गरेकी छिन् ।अधिकारीका अनुसार उनलाई शुक्रबार उपस्थित हुन भनिएको छ । एनसीबीको स्रोत अनुसार प्रकाशको ह्वाट्सएप च्याटमा ड्रग्सबारे गरिएको कुराकानी भेटिएको थियो ।ड्रग्स खरिद प्रकरणमा हालसम्म बलिउडका थुप्रै सेलिब्रिटीको नाम आइसकेको छ ।

 यसअघि नार्कोटिक्स कन्ट्रोल क्यूरोले आठ सेप्टेम्बरमा रिया चक्रवर्तीलाई ड्रग्स केसमा पक्राउ गरेको थियो ।

मिडिया रिपोर्टमा अभिनेत्री दिया मिर्जाको ड्रग्स मामिलामा नाम आएपछि उनले आफूले कहिले पनि ड्रग्सको सेवन नगरेको भन्दै खबरको खण्डन गरिन् । यसबाहेक उनले यो मामिलामा कानूनी कारवाहीको कुरा पनि गरेकी छिन् ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।