केन्द्रीय संस्करण

‘विक्की डोनर’ फिल्मका अभिनेता भुपेशको निधन

person explore access_timeअसोज ८, २०७७ chat_bubble_outline0

बलिउड अभिनेता भुपेश पान्ड्या, आयुष्मान खुरानाको पहिलो फिल्म ‘विक्की डोनर’ मा आफ्नो भूमिकाका लागि परिचित थिए । उनको फोक्सोको क्यान्सरका कारण निधन भएको छ । उनी राष्ट्रिय नाट्य विद्यालय (एनएसडी) का पूर्व विद्यार्थी थिए ।

एनएसडीले ट्वीटरमार्फत् दियो जानकारीः

एनएसडीको आधिकारिक ट्वीटर अकाउन्टमार्फत् यसबारे जानकारी दिइएको हो । यो ट्वीटमा लेखिएको छ, ‘विख्यात रंगकर्मी भूपेश कुमार पांड्या (पूर्व विद्यार्थी एनएसडी २००१ ब्याच) को आकस्मिक निधनको खबरले एनएसडी परिवार असाध्यै दुखी हुँदै भावपूर्ण श्रद्धाञ्जली अर्पण गर्दछ । इश्वरले दिवंगत आत्मालाई शान्ति प्रदान गरुन् ।’

यस्तै मनोज बाजपेयी र गजराजजस्ता थुप्रै कलाकारले उनको असामयिक निधनमा शोक व्यक्त गरेका छन् ।

 भूपेशले विक्की डोनरबाहेक ‘हज्जारौं ख्वाहिशें ऐसी’, ‘वेब सिरिज ‘डेल्ही क्राइम’, ‘गान्धी टु हिटलर’, ‘परमाणुः पोखरण की कहानी’ जस्ता थुप्रै अन्य प्रोजेक्टमा पनि काम गरेका छन् ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.