केन्द्रीय संस्करण

उपत्यकामा मौसममा सुधार, डुबानमा परेकालाई राहत, हेरौँ केही तस्विर

person explore access_timeअसोज ९, २०७७ chat_bubble_outline0

लगातारको वर्षापछि काठमाडौँ उपत्यकाको मौसममा शुक्रबार सुधार भएको छ । मौसममा सुधार भएसँगै उपत्यकाका आकाशहरु खुला देखिएका छन् । केही दिन यता लगाताररुपमा परेको पानीका कारण उपत्यकाका धेरै स्थानहरु डुबानमा परेका थिए । शुक्रबार बिहानदेखि मौसममा सुधार आएसँगै डुबान क्षेत्रमा परेको स्थानीयले केही राहत महसुस गरेका छन् ।


यद्यपि, जल तथा मौसम विज्ञान विभागले भने अझै केही दिन वर्षा जारी रहने जनाएको छ । हाल भारतको मध्य प्रदेशको पूर्वी भू–भागमा न्युन चापीय क्षेत्र रहेको छ। साथै यो न्युन चापिय क्षेत्र उत्तर–पूर्व सर्दैछ। आज कर्णाली प्रदेश र सुदूरपश्चिम प्रदेशमा आंशिक बदली र बाँकी प्रदेशमा सामान्य बदली रही प्रदेश न १ प्रदेश न २ बागमती प्रदेश, गण्डकी प्रदेश र प्रदेश नं ५ का केही स्थानहरुमा हल्का वर्षा भइरहेको जल तथा मौसम विज्ञान विज्ञान विभाग मौसम पूर्वानुमान महाशाखाले जनाएको छ ।

हेरौँ काठमाडौँमा मौसम सुधार आएपछिका दृश्यहरुः

तस्विरहरुः कृष्ण खड्का

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.