केन्द्रीय संस्करण

तीन लघुवित्त संस्था मर्जरमा जान सहमत

person explore access_timeअसोज १०, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । तीनवटा लघुवित्त संस्थाहरु मर्जरका लागि सहमत भएका छन् । आरम्भ चौतारी लघुवित्त, सीवाईसी लघुवित्त र शालिग्राम लघुवित्तबीच मर्जरमा जाने सहमति भएको हो । 
आरम्भ चौतारी हाल दोस्रो बजारमा सूचीकृत भइसकेको कम्पनी हो भने सीवाईसी र शालिग्राम लघुवित्त आईपीओ जारी हुन बाँकी संस्था हो । बाँकी संस्थाको आईपीओका लागि छुट्याइएको पुँजी मर्जरपछि एफपीओ जारी गरेर वितरण गर्ने सहमति समेत भएको छ । 

शुक्रबार बागलुङको सीवाईसी लघुवित्तको केन्द्रीय कार्यालयमा आयोजित छलफलमा मर्जरमा जाने सहमति जुटेको आरम्भ चौतारी लघुवित्तका अध्यक्ष जगत पोखरेलले जानकारी दिए । सहमतिपत्रमा आरम्भ चौतारीबाट अध्यक्ष, पोखरेल, सीवाईसीबाट अध्यक्ष पद्मनाथ शर्मा र शालिग्रामबाट अध्यक्ष कृष्णबहादुर थापाले हस्ताक्षर गरेका छन् । 
आरम्भ चौतारी र सीवाईसी राष्ट्रिय स्तरका लघुवित्त संस्था हुन् भने शालिग्राम प्रादेशिक स्तरको लघुवित्त संस्था हो । 
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.