केन्द्रीय संस्करण

‘हामी आतङ्कवादी होइनौँ, मात्र दाल भात खान देऊ’

person explore access_timeअसोज ११, २०७७ chat_bubble_outline0

आज विश्व पर्यटन दिवस । कोरोनाभाइरसको महामारीका कारण मारमा परेका पर्यटन मजदुरहरु सडकमा उत्रिएका छन् । पर्यटन व्यावसायी मजदुरहरुको अधिकार अस्तित्व सुरक्षित गर्न माग गर्दै पर्यटन मजदुर संघर्ष समितिले राजधानीमा प्रदर्शन गरेका हुन् ।

कोरोनाभाइरसको कारण नेपालको पर्यटन क्षेत्र यतिबेला थलिएको छ । लामो समयको बन्दाबन्दीका कारण पर्यटन क्षेत्र ठप्प छ । पर्यटन मजदुरहरुलाई दुई छाक खानाकै जोहो गर्न समस्या रहेको छ । सडकमा उत्रिएका मजदुरहरुले दुई छाक खानाको लागि काम गर्ने वातावरण तयार गरिदिन सरकारसँग माग गरेका छन् ।

हेरौँ तस्विरहरुः

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.