केन्द्रीय संस्करण

‘यो कस्तो माया’ मा ध्रुव र निरु

person explore access_timeअसोज ११, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौँ । गीतकार ज्योती गुरुङको नयाँ गीत ‘यो कस्तो माया’ भिडियोसहित सार्वजनिक भएको छ । प्रेम वियोगको कथालाई मर्मस्पर्शी रुपमा प्रस्तुत गरिएको भिडियोमा ध्रुव दत्त, निरु कोइराला र आस्था जोशी बटाजुको अभिनय रहेको छ ।

लोकप्रिय गायिका मेलिना राईको स्वर रहेको गीतमा संगीत अर्जुन सुनमले दिएका छन् । भिडियो कुशल श्रेष्ठले निर्देशन गरेका हुन् ।  गीतको भिडियोमा एउटी नारी आर्दश प्रेमको विश्वासमा पर्दा पुरुषबाट पाएको धोका देखाउन खोजिएको निर्देशक श्रेष्ठले बताए । बेलायतमा छायाँकन भएको भिडियो छायाँकन तथा सम्पादन समेत निर्देशक श्रेष्ठले गरेका हुन् । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.