केन्द्रीय संस्करण

जेब्रा प्रिन्ट ड्रेसमा बोल्ड मोनालिसा

person explore access_timeअसोज ११, २०७७ chat_bubble_outline0

मुम्बई । अभिनेत्री मोनालिसा ब्यवसायिक जीवनभन्दा पनि ब्यक्तिगत जीवनका कारण चर्चामा छाउने गर्दछिन् । उनको सोसल मिडियामा समेत धेरै फ्यान रहेका छन् । त्यसैले पनि उनी अक्सर आफ्नो नयाँ–नयाँ लुक्सका तस्बिर सामाजिक सञ्जालबाट शेयर गर्ने गर्दछिन् । जसलाई फ्यानले तारिफका बर्षा गराउने गर्दछन् ।

हालै उनले केही बोल्ड अन्दाजका तस्बिर इन्टरनेटमार्फत शेयर गरेकी छन् । जसलाई फ्यानले निकै मनपराई रहेका छन् । लुक्सको कुरा गर्ने हो भने उनी अभिनेत्री जेब्रा प्रिन्ट ड्रेसमा देखिएकी छन् । न्युड मेकअपमा पफ स्टाइलसहित ओपन हेयर्समा उनले केही तस्बिरका पोज समेत दिएकी छन् । हरेक पोजमा उनी बोल्ड देखिएकी छन् ।

कामको कुरा गर्ने हो भने मोनालिसा भोजपुरी, हिन्दी फिल्मको अलवा सिरियलमा समेत चर्चित छिन् । उनी ‘मनी है तो हनी है’, ‘सरकार राज’,‘गंगा पुत्र’ र ‘काफिला‘ जस्ता बलिउडमा फिल्ममा देखिएकी छन् । मोनालिसा पछिल्लो समय सिरियल ‘नजर’मा डायनको भूमिकामा देखिएकी थिइन् ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.