केन्द्रीय संस्करण

फिल्म ‘बिनाशक: द पावर’ घोषणा

person explore access_timeअसोज १२, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । फिल्म ‘बिनाशकः द पावर’ निर्माण हुने भएको छ । शंकर अधिकारी घायलको लेखन तथा निर्देशनमा फिल्म निर्माण हुन लागेको हो । निर्माण युनिटले एक पोष्टर सार्वजनिक गर्दै फिल्म निर्माण घोषणा गरेको हो । एस डिजिटल सिनेमाको ब्यानरमा निर्माण हुने फिल्ममा सागर चौलागाई निर्माता रहेका छन् । गुरु सागर चौलागाईं, रोशिका राय, रवि खड्का र रविनश्रीको मुख्य भूमिका रहनेछ । 

पुरुषोत्तम न्यौपानेको संगीत, नित्याशिवा, दिपक लिम्बु, प्रताप दासको स्वरमा फिल्मका लागि अहिले गीत रेकर्डिङ कार्य समेत भइरहेको छ ।  देव महर्जनको द्वन्द, कृष्ण पाण्डेको छायाँकन तथा विश्वास भण्डारीको सम्पादन र सन्दिप भुजेलको नृत्य निर्देशन रहने फिल्म मंसिर १५ बाट छायाँकनमा लागि फ्लोरमा जाने निर्देशक घायलले जानकारी दिए ।
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.