केन्द्रीय संस्करण

बिग बसमा यसपटक ‘राधे माँ’ को इन्ट्रि

person explore access_timeअसोज १४, २०७७ chat_bubble_outline0

टिभीको चर्चित र विवादित रियालिटी शो बिग बसको  १४ औं संस्करण सुरु हुन तीन दिन मात्रै बाँकी छ । यसैबीच च्यानलले सबै प्रतियोगीको झलक देखाउन सुरु गरिसकेको छ । जान सानू, एजाज खान, निक्की तंबोलीपछि अब राधे माँको पहिलो झलक च्यानलले सार्वजनिक गरेको छ । आफूलाई देवी माँको अवतार बताउने सुखविंदर कौर, जो राधे मांको नामले परिचित छिन्, यसबारे बिग बसको घरमा लक हुँदैछिन् ।

भारतीय सञ्चार माध्यमका अनुसार सुखविंदर कौरलाई पछिल्लो थुप्रै वर्षदेखि कार्यक्रममा आउनका लागि प्रस्ताव गरिँदै थियो तर कुरा बन्न सकेको थिएन । तर यो संस्करणमा उनलाई कार्यक्रममा ल्याउन निर्माताहरु सफल भएका छन् । आफूलाई देवी माँको अवतार बताउँदा पनि राधे माँ विवादित जीवनशैलीका कारण चर्चामा छाइरहन्छिन् । हालै कलर्स च्यानलले राधे माँको पहिलो झलक देखाएको छ, जसमा उनी घरमा प्रवेश गरिरहेको देखिएकी छिन् । भिडियोमा राधे मांले कार्यक्रमलाई आशिर्वाद दिँदै भनेकी छिन्, ‘यो घर यस्तै बनिरहोस्, बिग बस यस पटक असाध्यै चलोस् ।’

  

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.