केन्द्रीय संस्करण

‘एउटा यस्तो प्रेम कहानी’ ले ल्यायो टिजर

person explore access_timeकात्तिक २, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । अभिनेता शिव श्रेष्ठ प्रस्तुकर्ता रहेको फिल्म ‘एउटा यस्तो प्रेम कहानी’ को टिजर रिलिज गरिएको छ । घटस्थापनाको अवसर पारेर रिलिज गरिएको टिजरमा फिल्मका केही महत्वपूर्ण अंश समेटिएका छन् । अभिनेता श्रेष्ठका छोरा शक्ति श्रेष्ठ र अभिनेत्री करिश्मा मानान्धरको छोरी कविता मानान्धरको मुख्य भूमिका रहेको फिल्म दिपेश सापकोटाले निर्देशन गरेका हुन् । शक्ति र कविताको यो डेब्यु फिल्म हो ।

लामो समय सुटिङमा रुपलिएको फिल्म यसोदा राई र दिनेश दर्शनधारीले निर्माण गरेका हुन् भने फिल्म फिस्टेल मुभिजको ब्यानरमा बनेको हो । फिल्ममा कविता, शक्तिको अलवा र शिव श्रेष्ठ, प्रियंका कार्की, आयुष्मान देशराज जोशी, बर्षा राउत, संजोग कोइराला, बसुन्धरा भुषाल, मिथिला शर्मालगायको अभिनय रहेको छ । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.