केन्द्रीय संस्करण

आखिर किन दिल्लीका केटाहरुले शाहरुख खानलाई कुटेका थिए

person explore access_timeकात्तिक ३, २०७७ chat_bubble_outline0

बलिउडका सुपरस्टार शाहरुख खानको संसारभरी फ्यान फओविङ धेरै नै छन् । यद्यपि, के तपाईंलाई थाहा छ कि एकपटक दिल्लीका केटाहरुले शाहरुख खानलाई कुटेका थिए । एउटी युवतीलाई आफ्नी प्रेमिका भनेकोमा शाहरुख खानले कुटाइ खाएका थिए ।

युवतीलाई भनिदिए प्रेमिकाः

शाहरुख खानले कपिल शर्माको च्याट शोमा यसबारे जानकारी दिएका छन् । उनले भनेका थिए, ‘एकपटक म एक युवतीलाई डेट गरिरहेको थिएँ, त्यति नै बेला ती युवतीलाई आफ्नी प्रेमिका भन्दा केही केटाहरुले मलाई कुटेका थिए । केटाहरुले ती युवती मेरी प्रेमिका नभई मेरी भाउजु भएको बताउँदै मलाई कुटेका थिए ।’

अब गौरीलाई भाउजु भन्छन् शाहरुखः

शाहरुख खानले घटनाबारे कुरा गर्दै उनी आज पनि आफ्नी श्रीमतीसँग दिल्ली जाँदा उनलाई भाउजु भन्ने गरेको बताए । दिल्ली जाँदा कसैले गौरीबारे सोध्दा उनी उनको परिचय भाउजुको रुपमा दिन्छन् ।

शाहरुख खानको फिल्मः

वर्कफ्रन्टको कुरा गर्ने हो भने शाहरुख खान अन्तिम पटक निर्देशक आनन्द एल रायको फिल्म ‘जिरो’ मा कट्रिना कैफ र अनुष्का शर्मासँग देखिएका थिए । शाहरुख खान अब निर्देशक राजकुमार हिरानीको फिल्ममा दखिने बताइएको छ । यद्यपि, अहिले नै यसको आधिकारिक घोषणा भने भइसकेको छैन ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.