केन्द्रीय संस्करण

जानकी मन्दिरको भत्काइएको पर्खाल मंगलबारदेखि निर्माण हुने

person explore access_timeकात्तिक ३, २०७७ chat_bubble_outline0
file photo

जनकपुर । जानकी मन्दिरको भत्काइएका पर्खालको निर्माण कार्य शुरु हुने भएको छ । एकीकृत शहरी विकास योजना अन्तर्गत सडक विस्तारको क्रममा मन्दिरको पर्खाल अतिक्रमण गरी नयाँ पर्खाल निर्माण गरेको भन्दै स्थानीयवासीले विरोध गरेका थिए । त्यसपछि केहि वडाध्यक्षहरुको नेतृत्वमा अतिक्रमण गरी निर्मित गरिएको पर्खाल भत्काएको थियो । अहिले नापी कार्यालय धनुषाको प्रतिवेदनका आधारमा पुनः मंगलबार देखि पर्खाल निर्माण हुन लागेको हो ।

गुठी संस्थान जनकपुरधामको गत असोज ३० गते बसेको बैठकले जानकी मन्दिरको पर्खाल निर्माणका लागि सरोकारवाला पक्षलाई सहयोगका लागि अपिल गरेको थियो । सो निर्णयअनुसार मंगलबारदेखि जानकी मन्दिरको साबिककै ठाउँमा पर्खाल निर्माण हुने गुठी संस्थान जनकपुरका प्रमुख बैकुण्ठ प्रसाद रेग्मीले जानकारी दिए । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.