केन्द्रीय संस्करण

अर्मेनियातर्फ मर्ने सिपाहीको संख्या निरन्तर बढ्दै, अजरबैजानले किन लुकायो क्षति विवरण  ?

person explore access_timeकात्तिक ३, २०७७ chat_bubble_outline0

एजेन्सी । अजरवैजानविरुद्ध जारी लडाईमा अर्मेनियातर्फ मर्ने सिपाहीहरुको संख्या निरन्तर बढिरहेको छ । सोही क्रममा अहिलेसम्म अर्मेनियाका ७२९ जना सैनिकको मृत्यु भएको जनाइएको छ । सोमबार अर्मेनियाली सेनाले मर्ने सैनिकको सूचीमा १९ जनाको नाम थपेसँगै मृतकको संख्या ७२९ पुगेको हो ।

यद्यपि, अर्मेनियाको रक्षा मन्त्रालयका अनुसार यो तथ्यांक अपूर्ण हुनसक्छ, किनभने पछिल्लो समयमा निरन्तर जारी रहेको लडाईमा मरेका सैनिकको आंकडा प्राप्त गर्न ढिलाई भैरहेको छ । उता, अजरबैजानले भने अहिलेसम्म कुनै किसिमको क्षतिको विवरण सार्वजनिक गरेको छैन ।

अजरवैजानले क्षति विवरण किन लुकाइरहेको छ भन्ने विषयमा केही कुरा बाहिर आएको छैन । यद्यपि,अजरवैजानका राष्ट्रपति इल्हाम एलिएभले युद्ध समाप्त भएपछि मात्र क्षतिको विवरण सार्वजनिक गर्ने बताएका छन् । सोमबार अजरबैजानतर्फबाट प्राप्त सूचनाअनुसार अगाडाम क्षेत्रमा भएको गोलीबारीमा ४ व्यक्ति घाइते भएका छन् । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.