केन्द्रीय संस्करण

एक्साइड ब्याट्रि नेपालमा रिटेलरहरुको पहिलो रोजाई

person explore access_timeकात्तिक ६, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । नेपालस्थित एक्साइड इन्डस्ट्रिजको आधिकारीक बिक्रेता सिप्रदी ट्रेडिङ्ग विजया दशमी २०७७ को अवसरमा आफ्ना च्यानल पार्टनरहरुलाई सिक्का एपमार्फत जम्मा भएको प्वाईन्ट बराबरको बिभिन्न उपहारहरु बितरण गरेको छ ।

उपहारहरु बितरण कार्यक्रम अन्तर्गत नेपालभरीका च्यानल पार्टनरहरुको रोजाइ अनुसार नगद, स्मार्टफोन र होम एप्लाइन्सेस लगाएतका सामानहरु बितरण गरिएको हो । 

उक्त कार्यक्रममा एक्साइड ब्याट्रि नेपालका जनरल म्यानेजर सुरेश कुमार तिवारी भने, ‘एक्साइड ब्याट्रि च्यानल पार्टनरहरु माझ सधै एक नम्बरमा रहन सफल भएको छ । यस संगै सिप्रदी ट्रेडिङ्गको पहलकदमीमा सिक्का एप लन्च गर्न पाउँदा च्यानल पार्टनरहरु अत्यन्तै खुसी हुनुभएको छ । सिक्का एपको बिशेषता भनेको च्यानल पार्टनरहरुले प्वाईन्टहरु जम्मा गर्न सक्नुहुनेछ वा आफ्नो रोजाइमा प्वाईन्ट अनुसार प्राप्त हुने नगद वा अन्य उपहारहरु प्राप्त गर्न सक्नुहुनेछ ।’  

एक्साइड ब्याट्रि नेपाली बजारमा एकदमै बिश्वसनिय र नम्बर एक ब्याट्रि हो । एक्साइड ब्याट्रि अटोमोटिभ, सोलार, घरायसी प्रयोग तथा व्यवसायिक प्रयोजनका लागि प्रयोग गर्न सकिन्छ । एक्साइड ब्याट्रि यसको गुणस्तर, प्रोडक्ट पोर्टफोलियोका सहज उपलब्धताका कारण नेपाली बजारमा निरन्तर एक नम्बरमा रहन सफल भएको कम्पनीको दावी छ ।  


 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.