जब करीनाले सैफकी पूर्वपत्नीको बारेमा गरिन् यस्तो खुलासा

person explore access_timeकात्तिक ८, २०७७ chat_bubble_outline0

एजेन्सी – बलिउड अभिनेत्री करीना कपूर दोस्रोपटक गर्भवती भएपछि चर्चामा आएकी छिन् । उनले बलिउडका अभिनेता सैफ अली खानसँग सन् २०१२ मा विवाह गरेकी थिइन् । उनका एक छोरा तैमूर समेत विभिन्न कारण चर्चामा आइरहन्छन् । सैफले करीनाभन्दा अगाडि सन् १९९१ मा अमृता सिंहसँग विवाह गरेकी थिइन् । तर उनीहरुको सन् २००४ मा सम्बन्धविच्छेद भएको थियो । 

करीनाले बलिउडका निर्देशक तथा निर्माता करण जौहरको कार्यक्रम ‘कफी विथ करण ६’ मा अमृता र करीनासँग सम्बन्धित एक खुलासा गरेकी थिइन् । जुन कुरा सुनेर धेरै आश्चर्यमा परेका थिए । करीनाले अमृतासँग आफ्नो भेट नै नभएको र सैफसँग भेट्दा अमृतासँग सम्बन्धविच्छेद भइसकेको बताएकी थिइन् । यद्यपि, उनले अमृतासँग मनबाट नै इज्जत र माया भएको बताएकी थिइन् । 

करीना अमृताका दुई सन्तान सारा अली खान र इब्राहिम अली खानसँग विभिन्न कार्यक्रम तथा समारोहमा भेटघाट गरिरहेकी तस्बिर सामाजिक सञ्चालमा चर्चामा आउने गर्छ तर उनले अमृतासँग भेटेको भने कतै पनि देखिएको छैन । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।