प्रिमियर लिगः लिभरपुलको जित्दा युनाइटेड र चेल्सी बराबरी

person explore access_timeकात्तिक ९, २०७७ chat_bubble_outline0

डिफेन्डिङ च्याम्पियन लिभरपुलले एक गोलले पछि परेको स्थिति उल्टाउँदै सेफिल्ड युनाइटेडबिरुद्ध २–१ को संघर्षपूर्ण जीत हासिल गरेको छ ।


भर्जिल भान डाइकबिना मैदानमा उत्रेको लिभरपुलका लागि फाबिनोले गल्ती गरेपछि सेफिल्डले खेलको १३ औँ मिनेटमा पेनाल्टी पाएको थियो । जसलाई सान्डर बर्जले सजिलै गोलमा परिणत गरे ।तर, पहिलो हाफ सकिन लाग्दा साडियो मानेको प्रहारलाई सेफल्डका गोलकिपरले पक्रन नसक्दा रोबर्टो फर्मिन्होले त्यसको फाइदा उठाउँदै बराबरी गोल फर्काए ।दोस्रो हाफमा डिओगो जोटाले गोल गर्दै लिभरपुलको पुनरागमन पुरा गरे । प्रिमियर लिगमा लिभरपुल पछिल्लो दुई खेलमा जीतविहीन रहेको थियो । जीतसँगै लिभरपुल लिगको दोस्रो स्थानमा उक्लेको छ ।

उता, शनिबार नै भएको खेलमा म्यानेस्टर युनाइटेड र चेल्सीले गोलरहित बराबरीमा चित्त बुझाएका छन् । खेलपछि चेल्सीका म्यानेजर फ्रांक लाम्पार्डले खेलको पहिलो हाफमा ह्यारी म्याग्वायरले कप्तान सेजर एज्पीलीकुएटामाथि फल गरेकोमा पेनाल्टी पाउने पर्ने विषयमा जोड दिए । यस विषयलाई भिडियो एसिस्टेन्ट रेफ्रीले पुनः मूल्यांकन गरे पनि युनाइटेड जोगिएको थियो ।

उपाधि दाबेदार म्यान्चेस्टर सिटी पनि शनिबार बराबरीमा रोकिएको छ । सिटीले वेस्ट ह्यामसँग १–१ को बराबरी खेलेको हो । चार खेलमा सिटीले एक मात्र खेल जित्न सकेको छ ।

खेलमा मिकेल एन्टोनियोले उत्कृष्ट गोल गर्दै ह्यामर्सलाई अग्रता दिलाएका थिए । तर, दोस्रो हाफमा फिल फोडेनले गोल गर्दै खेल बराबरी गरे । ५ खेलपछि सिटी आठ अंकसहित लिगको १२ औँ स्थानमा सिमित बनेको छ ।

 

 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।