केन्द्रीय संस्करण

‘डार्लिङ तिमी बाला’मा पूजा र सन्तोष

person explore access_timeकात्तिक १३, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौँ । अभिनेत्री पूजा शर्मा र सन्तोष विक्रम खड्गीको अभिनय रहेको तीन भाषा (नेपाली, नेवारी, स्पेनिश¬) फ्युजनमा आधारित गीत ‘डार्लिङ तिमी बाला’ सार्वजनिक भएको छ । गीतमा पनि सन्तोष विक्रमकै स्वर रहेको छ ।

गीतको भिडियो ललितपुरको मङ्गलबजार आसपासमा छायाँकन गरिएको छ । भिडियोलाई फिल्मका सम्पादक शाहिल खानले निर्देशन गरेका हुन् । थुप्रै फिल्मको सम्पादन गरे्का खानको निर्देशनमा यो डेब्यु प्रोजेट हो । गीत राम्रो लागेर भिडियो आफैले निर्देशन गरेको शाहिलले बताए ।

निर्मल विकको शब्द, म्युजिक तथा विजेश्वरको एरेन्जमा समेटिएको यो गीतको भिडियोमा सुरेन्द्र बसेलको कोरियोग्राफी, सुदीप बरालको छायाँंकन रहेको छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.