सलमान खान र शाहरुख खानको जोडीले पुनः पर्दामा कमाल देखाउने ? यो फिल्ममा देखिनेछन् सँगै

person explore access_timeकात्तिक २१, २०७७ chat_bubble_outline0

बलिउड इन्डष्ट्रिमा थुप्रै यस्ता जोडी छन् जसलाई धेरैले एकसाथ पर्दामा हेर्न चाहन्छन् र यो जोडीमा सलमान खान र शाहरुख खानको नाम पनि समावेश छ । आज पनि बलिउड प्रेमी सलमान खान र शाहरुख खानलाई एकसाथ पर्दामा हेर्न लालायित छन् । थुप्रै वर्षदेखिय दुबैले एकसाथ फिल्ममा अभिनय त गरेका छैनन् तर दुबैले एक अर्काको फिल्ममा क्यामियो गरेको भने देख्न सकिन्छ । भारतीय मिडियामा प्रकाशित समाचारका अनुसार अब यस्तै मौका जुरेको छ, दुबै हिरोलाई एउटै फिल्ममा देख्न पाइने भएको छ ।


शाहरुख खान सन् २०१८ मा रिलिज भएको फिल्मपछि कुनै पनि फिल्ममा देखिएका छैनन् । यद्यपि, फिल्मी क्षेत्रका जानकारले भने शाहरुख खानले दुई प्रोजेक्टमा काम गर्न सुरु गरिसकेको बताइएको छ । यसबारे कुनै आधिकारिक जानकारी भने उपलब्ध छेन । यस्तै जानकारीका अनुसार शाहरुख खान चाँडै नै फिल्म पठानमा देखिने भएका छन् । फिल्म पठानमा सलमान खान पनि शाहरुख खानसँग देखिने खबर भारतीय मिडियामा प्रकाशित छ ।मुम्बई मिररको रिपोर्ट अनुसार सलमान खान र शाहरुख खान फिल्म पठानमा सँगै देखिने भएका छन् । सलमान खान शाहरुख खानको यो फिल्ममा क्यामियो गरिरहेको देखिनेछन् । यद्यपि, अहिले यो कुराको कुनै आधिकारिक जानकारी सार्वजनिक भएको छैन । यो फिल्ममा शाहरुख खानसँग जोन इब्राहिम र दीपिका पादुकोण पनि देखिने खबर छ ।सलमान खान शाहरुख खानको कुनै फिल्ममा देखिएको यो पहिलो पटक भने होइन । यसअघि सलमान खान शाहरुखको ‘कुछ कुछ होता हे’, ‘ओम शान्ति ओम’ मा देखिएका थिए जबकि सलमान खानको फिल्म हर दिल जो प्यार करेगा र ट्युबलाइटमा शाहरुख खानले पनि आफ्नो झलक देखाएका थिए ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।