केन्द्रीय संस्करण

पाण्डेमाथिको सुनियोजित दुर्ब्यवहार भर्त्सनायोग्य : प्रवक्ता श्रेष्ठ

person explore access_timeमंसिर ६, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । सत्तारुढ नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (नेकपा)का प्रवक्त नारायणकाजी श्रेष्ठले नेता सुरेन्द्र पाण्डे सहभागी चितवनको कार्यक्रममा भएको नाराबाजीको भत्र्सना गरेका छन् । श्रेष्ठले शनिबार ट्वीट गर्दै पाण्डेमाथि सुनियोजित दुर्ब्यवहारको भएको भन्दै त्यो निन्दनीय एवं भर्त्सनायोग्य रहेको बताए ।

उनले लेखेका छन्, 'आज चितवन जिल्लाको राप्ति नगरपालिकाको पार्टी कार्यक्रममा स्थायी कमिटीका सदस्य एवं साँसद क. सुरेन्द्र पाण्डे माथि भएको सुनियोजित दुर्ब्यबहारको घटना अति निन्दनीय एवं भर्त्सनायोग्य छ।'

 

यस प्रकारको व्यवहारलाई प्रोत्साहित गरेर कसैको पनि हित नहुन श्रेष्ठको चेतावनी छ । नेकपा स्थायी कमिटी सदस्य पाण्डेले शनिबार गृहजिल्ला चितवनको राप्ती नगर पार्टीको बैठकमा बोलिरहँदा प्रधानमन्त्री तथा पार्टी अध्यक्ष केपी ओली समर्थित कार्यर्काले नाराबाजी गरेका थिए ।

वरिष्ठ नेता माधवकुमार नेपालनिकट स्थायी समिति सदस्य पाण्डेले  पार्टी विवादको जड अध्यक्ष ओली भएको बताएपछि ओली समर्थित कार्यकर्ताले पार्टी एकताबिरोधी भन्दै पाण्डेमाथि अभद्र व्यवहार गरेका थिए । 


रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.