केन्द्रीय संस्करण

ला लिगाः बार्सिलोना पराजित, रियल बराबरीमा रोकियो

person explore access_timeमंसिर ७, २०७७ chat_bubble_outline0

 

बार्सिलोनालाई हराउँदै एथ्लेटिको म्याड्रिडले स्पेनिस ला लिगाको शीर्ष स्थानमा रहेको रियल सोसिडाडसँग अङ्क बराबरी गर्न सफल भएको छ । पराजयसँगै बार्सिलोना शीर्ष स्थानबाट ९ अंकले पछि परेको छ ।

यानिक कारास्कोले पहिलो हाफको इन्जुरी समयमा गरेको एक मात्र गोल खेलमा निर्णायक बन्न पुग्यो । एथ्लेटिकोका म्यानेजर डिएगो सिमिओनीले १८ औँ प्रयासमा बार्सिलोनालाई ला लिगामा पहिलो पटक पराजित गर्न सफ भएका हुन् ।

खेलमा बार्सिलोनाले डिफेन्डर जेरार्ड पिकेलाई घाइते हुँदै गुमायो । बार्सिलोनाले आठ खेलमा ११ अंक बटुल्दै लिगको १० औँ स्थानमा सिमित रहेको छ । यो सिजन बार्साको यो तेस्रो हार हो । उता, एथ्लेलिकोले भने सबै प्रतियोगितामा आफ्नो अपराजित यात्रालाई २४ खेल पुर्याउन सफल भएको छ ।

उता, डिफेन्डिङ च्याम्प्यिन रियल म्याड्रिड भिल्लेरियालसँग बराबरी खेल्न बाध्य बन्यो । खेलको शुरुवातमा नै मारियानोले रियललाई अग्रता दिलाए पनि खेलको अन्त्यतिर भिल्लेरियालले पेनाल्टीमार्फत खेल बराबरी गर्न सफल रह्यो ।

खेलको ७६ औँ मिनेटमा जेरार्ड मोरेनोले पेनाल्टीबाट गोल गरेपछि खेल १–१ को बराबरीमा सकियो । ९ खेलबाट रियलले १७ अंक बटुल्दै लिगको चौथो स्थानमा रहेको छ ।

अन्य खेलमा सेभियाले सेल्टाभिगोलाई ४–२ गोलअन्तरले हरायो भने लेभान्ते र ईल्चेले १–१ को बराबरी खेल्यो ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.