केन्द्रीय संस्करण

आमिर खानकी छोरीको पुनः बस्यो माया, बुवाका फिटनेस कोचलाई गरिरहेकी छिन् डेटिङ

person explore access_timeमंसिर ११, २०७७ chat_bubble_outline0

बलिउडका सुपरस्टार भनिने आमिर खानकी छोरी इरा खान चर्चित स्टारकिटमध्ये एक हुन् । यद्यपि, इरा अहिले बलिउडमा प्रवेश गरिसकेकी छैनन् तर उनका थुप्रै फ्यान फलोविङ भने छन् । इराले आफ्ना पूर्व प्रेमी मिशाल कृपलानीसँगको लवी–डवी फोटो सेयर गरेर निकै चर्चा कमाउने गर्छिन् । तर डिसेम्बर २०१९ मा इरा र म्युजिक कम्पोजर मिशालको ब्रेकअप भयो । २३ वर्षकी इराले आफ्नो ब्रेकअपको विषयमा इन्स्टाग्राममा एउटा पोस्ट पनि सेयर गरेकी थिइन् । 

पुनः प्रेममा परेकी छिन् इराः

इरा हाल आफ्नो प्रेम सम्बन्धका कारण चर्चामा छिन् । अर्थात् मिशाल कृपलानीसँगको ब्रेकअपपछि इरा पुनः प्रेममा परेकी छिन् । खबरलाई विश्वास गर्ने हो भने कोभिड–लकडाउनका क्रममा इरा र नुपुर शिखरेबीच प्रेम बसेको थियो । नुपुर उनका पिताका फिटनेस कोच हुन् । खबरका अनुसार उनीहरु पछिल्लो ६ महिनादेखि डेट गरिरहेका छन् । 

लकडाउनका बेला नजिकिएः

इरा र नुपुर लकडाउनका बेला नजिकिएका हुन् र दुबैको सम्बन्ध निकै बलियोसँग अघि बढिरहेको देख्न सकिन्छ । इरा र नुपुरले सोसल मिडियामा आफ्ना थुप्रै भिडियो सेयर गरेका छन् जसमा दुबै वर्कआउट गरिरहेको देख्न सकिन्छ । 

भारतीय मिडियाको खबरलाई विश्वास गर्ने हो भने इरा र नुपुर आमिर खानको महाबलेश्वरम फार्महाउसमा छुट्टी मनाउन गएका थिए । त्यतिबेला उनीहरुले एक–साथ लामो समय बिताए । इराले नुपुरलाई आफ्नी आमा रिना दत्तासँग पनि भेट गराइसकेको बताइएको छ । दुबैले दिवाली पनि सँगै मनाएको तस्बिर सार्वजनिक भएको छ । 
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.