केन्द्रीय संस्करण

होटल प्याराडाईज सिमरामा प्रहरीको छापा, ५ लाखसहित १० जना पक्राउ

person explore access_timeमंसिर १२, २०७७ chat_bubble_outline0

बारा । बाराको जितपुर सिमरा उपमहानगरपालिका २ स्थित होटल प्याराडाईजमा प्रहरीले छापा मारेको छ । प्रहरीले उक्त होटलमा छापा मारी लाखौं रुपैया नगद र कौडासहित १० जुवाडेलाई प्रक्राउ गरेको छ । जुवा खेलाइरहेको भन्ने विशेष सूचनाका आधारमा गएराती जिल्ला प्रहरी कार्यालय कलैयाबाट गएको टोलीले होटलमा घेरा हालेर छापा मारेको थियो ।

प्रहरीले होटलबाट १६ थान कौडा, ५ लाख ८२ हजार २ सय ५० रुपैया नगदसहित जुवा खेलिरहेका १० जना जुवाडे पक्राउ परेको बारा प्रहरी प्रवक्ता डिएसपी गौतम मिश्रले जानकारी दिएका छन् । पक्राउ परेका जुवाडेहरुमाथि थप अनुसन्धान तथा कार्वाही प्रकृया अगाडी बढाइएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय बाराले जनाएको छ ।


 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.