केन्द्रीय संस्करण

सुरु भयो उद्योग वाणिज्य महासंघको निर्वाचन (तस्बिरहरु)

person explore access_timeमंसिर १३, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । नेपाल उद्योग वाणिज्य महासंघको निर्वाचन सुरु भएको छ । निर्वाचनका लागि तीन छुट्टाछुट्टै मतदान केन्द्र तोकिएकोमा एशोसिएट तर्फको मतदान केन्द्र कार्की बैक्वेटमा बिहान ९ बजे, वस्तुगततर्फ महासंघको केन्द्रीय कार्यालय टेकुमा १० बजे र जिल्ला नगरतर्फ राष्ट्रिय प्रज्ञ प्रतिष्ठडान कमलादीमा १० बजेदेखि मतदान सुरू भएको हो । 

कोभिड–१९ कै बीच आयोजना हुँदै गरेको निर्वाचनको स्वास्थ सुरक्षालाई ध्यानमा राखी छुट्टाछुट्टै समूहका लागि छुट्टाछुट्टै स्थानको व्यवस्था गरिएको निर्वाचन समितिले जनाएको छ ।

निर्वाचनमा वरिष्ठ उपाध्यक्षका उम्मेदवारद्वय चन्द्र ढकाल र किशोर प्रधानको प्यानलबीच प्रतिस्पर्धा हुँदैछ । महासंघको एक वरिष्ठ उपाध्यक्षसहित तीन विषयगत उपाध्यक्ष र विविध ६० कार्यकारिणी सदस्यहरु गरी कुल ६४ पदका लागि निर्वाचन हुन लागेको हो । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.