केन्द्रीय संस्करण

जनकपुर टी-२० टुर्नामेन्ट अन्तर्गत युथ ११ र फुलहटा विजयी

person explore access_timeमंसिर १३, २०७७ chat_bubble_outline0


जनकपुर । जनकपुर टि-२० टुर्नामेन्ट अन्तर्गत शनिबार भएको अलग अलग खेलमा युथ ११ जनकपुर र फुलहटा युथ क्रिकेट टिम विजयी भएका छन् । 

शनिबार भएको पहिलो खेलमा युथ ११ जनकपुरले आरके क्रिकेट टिमलाई ५१ रनको विशाल अन्तरले पराजित गरेको छ । पहिले ब्याटिङ्ग गरेको युुथ ११ले सोनु शर्माको विस्फोटक ७३ रनको पारीको सहयोगमा १ सय ४६ रनको स्कोर खडा गरेको थियो । युथ ११का लागि सरोज आनन्दले १८ र पप्पु मण्डलले १९ रनको योगदान गरे । 

आरकेको बलिंगमा सुदीप यादवले सर्वाधिक ३ विकेट लिएका थिए । यता जवाफमा ब्याटिंग गरेको आरके टीम मात्रै ९५ रनमा समेटिएको थियो । आरकेका लागि नरेश मण्डलले ४७ र रंजित साहले १९ रनको योगदान गर्नु बाहेक अन्य कुनै ब्याट्समैन टिक्न सकेनन् । 

युथ ११का लागि युसुफ एक्लैले ५ विकेट चटकाएका थिए ।  शनिवार नै भएको दोस्रो खेलमा फूलहटा युथ क्रिकेटले श्रीराम आइसी टिमलाई ५ विकेटले पराजित गरेको छ । श्रीराम आइसीले दिएको १ सय १३ रनको लक्ष्य फुलहटाले मात्र ५ विकेटको क्षतिमा पुरा गरेको थियो । 

फूलहटाका लागि अमित महतोले ५४ रन र मुरारी ठाकुरले २७ रनको योगदान गरे । 

श्रीरामको बलिंगमा प्रदीप यादवले २ विकेट लिन सफल भएका थिए ।  यस अघि ब्याटिंग गरेको श्रीराम निर्धारित २० ओभरमा राजेश ठाकुरको १७, अताउल हकको १६ र निरज यादवको १५ रनको योगदानले १ सय १२ रनको स्कोर खडा गरेको थियो ।
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.