केन्द्रीय संस्करण

विमानस्थलमा चिनियाँ रक्षामन्त्रीसँग कुहिनो ठोक्काएर गृहमन्त्रीले गरे स्वागत

person explore access_timeमंसिर १४, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । चिनियाँ रक्षामन्त्री जनरल वेई फेंग्हेलाई गृहमन्त्री रामबहादुर थापा बादलले स्वागत गरेका छन् । गृहमन्त्री ‘बादल’ सहितको टोलीले फेंग्हेलाई त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलमा स्वागत गरे ।  विदेशी पाहुनालाई स्वागत गर्दा यसपटक ‘बादल’ले नयाँ प्रयोग गरेका छन् । उनले शिष्टाचार साट्दा यसअघि जस्तो हात मिलाउने र अंकमाल गर्ने संस्कार छाडेर कुहिनो ठेक्काएका छन् । 

कोभिड–१९ संक्रमणको जोखिमका कारण विश्वभर हात मिलाउने र अंकमाल गर्ने संस्कार अहिले रोकिएको छ ।  चीनका पहिलो नम्बरका स्टेट काउन्सिलर समेत रहेका रक्षामन्त्रीलाई गृहमन्त्री ‘बादल’, रक्षा सचिव रेश्मिराज पाण्डे, नेपाली सेनाका रथी प्रभुराम शर्मा, नेपालका लागी चिनियाँ राजदुत हउ यान्छी र परराष्ट्र मन्त्रालयका सह–सचिव कालिप्रसाद पोखरेलले स्वागत गरेका छन् ।  आईतबार विहान २० सदस्यि प्रतिनिधिमण्डल सहित वेई काठमाडौं आएका हुन् ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.