ad
केन्द्रीय संस्करण

मुम्बई पुग्ने बित्तिकै कंगनाले भनिन्, ‘प्यारो शहर’: उर्मिलाले सोधिन्, ‘टाउको बजारिएर लडेकी थियौ ?

person explore access_timeपुस १५, २०७७ chat_bubble_outline0

महाराष्ट्र सरकारसँग वाकयुद्धका बेला मुम्बईलाई पाकिस्तान बताइसकेकी बलिउड नायिका कंगना रनौत एकपटक पुनः मायानगरी फिर्ता भएकी छिन् । मंगलबार उनी मुम्बा देवी र श्री सिद्धिविनायक मन्दिर पुगिन् र भगवानको अगाडि शीर झुकाएर आशीर्वाद लिइन् । केही महिना अघि मात्रै कंगनाले मुम्बईलाई तथानाम भनेकी थिइन् र महाराष्ट्र सरकारलाई तालिबान बताउने उनको ट्वीटरमाथि मज्जाले विवाद भएको थियो । 

कंगनाले ट्वीट गरिन्, ‘आफ्नो प्यारो मुम्बईका लागि उभिनका लागि मैले जति विरोधको सामना गर्नुपर्यो, त्यसले मलाई हैरानीमा पारेका छ । आज म मुम्बा देवी र श्री सिद्धिविनायक जी भएठाउँ गएर उहाँहरुको आशीर्वाद लिएँ । अब म सुरक्षित, प्रेमले भरिपुर्ण र पुनः स्वागत गरिएको  झैं महसुस गरिरहेको छु । जय हिन्द जय महाराष्ट्र ।’

उनको यो ट्वीट देखेपछि उर्मिला मातोंडकरले आफ्नो ट्वीटर ह्यान्डलमा मराठीमा ट्वीट गरिन्, ‘आफ्नो प्यारो शहर मुम्बईका लागि खडा हुनका लागि ? बहिनी, के हालै टाउको बजारिएर लडेकी थियौ ?

स्मरण रहोस्, सेप्टेम्बरमा कंगना र उर्मिलाको मज्जाले वाकयुद्ध चलेको थियो । उर्मिलाले कंगनालाई मुम्बईका लागि गरिएको उनको कमेन्ट र बलिउडमा ड्रग्सको प्रयोग गरिएको बारे मज्जाले हमला गरेकी थिइन् । 
ड्रग्स मामिलामा भनेकी थिइन् यसोः

उर्मिलाले एक अन्तर्वार्तामा भनिन्, ‘यदि कंगना ड्रग्सविरुद्ध लडाईं लड्न चाहन्छिन् भने उनले आफ्नो होम टाउनबाट हिमाचल प्रदेशबाट सुरुवात गर्नुपर्छ । ’ उर्मिलाले पूरा देश ड्रग्सको समस्यासँग झेलिरहेको र हिमाचल प्रदेश ड्रग्सका लागि उद्गम स्थल भएको बताएकी थिइन् । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.