ad
केन्द्रीय संस्करण

अमिताभदेखि अक्षय कुमारसम्मः बलिउड सेलिब्रिटीले यसरी मनाए नयाँ वर्षको उत्सव

person explore access_timeपुस १७, २०७७ chat_bubble_outline0

कोरोनाभाइरसका कारण नयाँ वर्षको उत्सव हरेक वर्ष झैं हुन सकेको छैन । तर सर्वसाधारणदेखि विशेष व्यक्तित्वले नयाँ वर्षको उत्सवलाई फिक्का पर्न दिएका छैनन् । बलिउड सेलब्रिटीले पनि धुमधामका साथ नयाँ वर्षको स्वागत गरेका छन् । कतिले आफ्ना साथीभाइ परिवारसँग नयाँ वर्षको स्वागत गरे भने कतिले मुम्बई वा देश बाहिर गएर नयाँ वर्ष भित्र्याए । अमिताभ बच्चन, ट्विङ्कल खन्ना, सारा अली खान, ईशान खट्टरसमेत थुप्रै सेलिब्रिटीले आ–आफ्नो अन्दाजमा नयाँ वर्षलाई जोडतोडका साथ स्वागत गरे ।

बलिउडका थुप्रै सेलिब्रिटी सोसल मिडियामा सक्रिय रहन्छ । थुप्रै सेलिब्रिटीले सोसल मिडिया अकाउन्टमा नयाँ वर्षको तस्बिर सेयर गर्दै आफ्ना प्रशंसकलाई नयाँ वर्षको शुभकामना दिए । 

 

 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.