ad
केन्द्रीय संस्करण

करणीको प्रयास गर्ने पुरुषलाई महिलाले घरभित्र थुनेपछि...

person explore access_timeमाघ ६, २०७७ chat_bubble_outline0

 दाङमा जवरजस्ती करणी गर्न खोजेको आरोपमा एक ब्यक्तिलाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । ईलाका प्रहरी कार्यालय तुलसीपुरका अनुसार दंगीशरण गाउँपालिका–७ श्रीगाउँ निवासी ३० वर्षीय हरि देवकोटालाई पक्राउ गरिएको जिल्ला प्रहरि कार्यालय दाङका एसपी गणेश चन्दले जानकारी दिए । उनले माघ ३ गते राति ७ बजेतिर एक महिलामाथि जबरजस्ती करणी गर्न खोजेको भनी उजुरी परेकाले अनुसन्धानकालागि पक्राउ गरिएको प्रहरीले बताएको छ । मापसे गरेर ती महिला करणी प्रयास गरेको उजुरी परेपछि पक्राउ गरिएको हो ।

करणीको प्रयास गरेपछि महिलाले घरभित्र थुनेर प्रहरीलाई बोलाएपछि नियन्त्रणमा लिइएको हो । देवकोटालाई सोमबार जबरजस्ती करणी उद्योगमा मुद्दा चलाइएको छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.