ad
केन्द्रीय संस्करण

‘नाचिदेउ वसन्ती’को कभर भिडियोमा १ लाख पुरस्कार

person explore access_timeमाघ ७, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । गायक दिल तामाङको पछिल्लो गीत ‘नाचिदेउ बसन्ती’को कभर भिडियो बनाउनेलाई एकलाख पुरस्कार राखिएको छ । निर्माण कम्पनिले एक सूचना जारी गर्दै भिडियो बनाउनेलाई पुरस्कार र त्यसको समयसिमा जनवरी २८ सम्म रहेको जानकारी गराएको हो ।

नयाँ प्रतिभालाई प्रोत्साहन गर्ने उदेश्यले भिडियो निर्माता कम्पनीले गीतको कभर भिडियो बनाउने मध्ये एक उत्कृष्ट भिडियोलाई एक लाख नगदसहित सम्मान गरिने बताएको छ । केही अगाडि सार्वजनिक गीतले पनि अहिले दिन प्रतिदिन चर्चा पाइरहेको छ ।

भिमफेदी गाइज र एलिसा शर्माको दमदार अभिनय भिडियोमा समेटिएको छ । डिपी खनालको शब्द र शंकर थापा ‘स्माइल’को संगीत रहेको गीतको भिडियो निर्मल लामाको निर्देशन गरेका हुन् ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.